(O_o)

Poraďte prosím nějaký program do PC na nafocení časosběru

Zdravim potreboval bych nejaky program (v PC pripojeny kabelem k foťáku) ktery automaticky vyfoti snimek a aby se dalo zvolit jak často ma fotit příklad: jeden snimek za den, nebo deset minutut. Program by mel fungovat se zrcadlovkou Canon EOS 600D.
Doplňuji:
vim ze to existuje videl jsem minimalne dve applikace na smartphonech, ale na pc jsem to nevidel

Nejlepší odpověď
anonym

Takový softík je obvykle součástí foťáku…
😉
Takže si zkus stáhnout a do Canonu nainstalovat Magic Lantern,viz http://puxctkw­.tvinfo.cz/uvod/tvin­fo/video/184-751/7285&offset=&pis­meno=&order=n .

Další odpovědi
Lamalam

Nevím jak je to u Canonu, ale já k časosběrnému snímání používám u Nikona dálkovou spoušť, na které lze vše potřebné nastavit. Žádný software ani počítač k tomu nepotřebuji.

Poklička

Otakovím programu nevím
Doplňuji:
http://angrez­photo.com/forum/vi­ewtopic.php?f=109&t­=685

Emefej

Potřebuješ to nutně mít připojené k PC? Každá slušná dálková spoušť to dovede i bez počítače a softwaru.

(O_o)

Mowla zatim nejuzitecnejsi odpoved v krajnim pripade skusim ten Magic Lantern ale trosku me desi to ze se v tom nezorientuju je tam az moc jinych zbytecnych funkci jako je nastaveni zvuku nebo obrazu ktere se daji doladit v pc . Jinak zkousel jsem Eos Utility ale tam jsem funkci pravidelneho foceni postradal.

anonym

To nastavení zvuku apod. se týká hlavně videa (do fotky zvuk nenacpeš 😉 ).
Nemám Canon, jinak bych to vyzkoušel, ten softík vypadá zajímavě.

(O_o)

ok skusim snad si nezlikviduju fotak