Supermáán

Poraďte prosím nějaký dobrý horror :)* Děkuji za odpovědi :)

S kamarádkou se rády díváme na horory a už nás žádný nenapadá.. Prosím poraďte :)

Nejlepší odpověď
huxa

ááách, ano, hororů není nikdy dost, tak:
Noční můra v Elmstreet-jestli nemáte rády staré horory, kup si pouze ten nejnovější film.
Experiment-ani né tak strašidelné, ale hlavně dle zkutečnosti :)
Houbičky-trošku psychadelický filmek, který jsem ani já moc nepochopil, ale zabavil
Simon říká-parádní řežba alá Houbičky
Hory mají oči 1,2-klasika
Kostka 1, 2, 3-také klasika, hlavně 2 a 3
Mrtvá nevěsta-nový „horror“, který mě trošičku uchvátil
Pátek třináctého-určitě znáš
Sirotčinec-strašidelné jak tady na Moravě říkáme: „Jak sviňa!“, přestože zde nikdy nebyl zabit a akorát jedné ženské se tam zlomil nehet nebo prst
Světová invaze-spíše akční
Válka světů-také stará klasika, určitě znáš minimálně parodii na ni-Scary movie 3
Tucker a Dale vs. Zlo-u tohoto horroru jsem se téměř smál, když se sejde cca. 10 slabomyslných Američanů v lese, vznikne z toho tento film…
Zrcadla-také určitě znáš

Další odpovědi
Damiana

Za tu Noční můru bych se také přimlouvala, ale pouze za klasiku, která má právě díky tomu, jak je stará své grády. Je to retro, ale bezchybné a pro hororového fajnšmekra nezbytné k vidění…:-)
Zkusit můžeš i Psycho – pokud neznáš konec, ty závěrečné momenty jsou nezapomenutelné a nepřekonané…:-)
SAW série nemá chybu. Klasika je i Záhada Blair Witch, Ospalá díra… Pokud máš ráda i téma satanismu a exorcismu, vynikající jsou Stigmata nebo Devátá brána. Nervák s klaustrofobickým nádechem je zase Metro.

jáára

funny games usa, dum tisíce mrtvol, kostka 1.2.3, to sou oblíbené

iceT

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=horory
co se líbilo mě-Americká kletba,Kletba z temnot,Bytost ,La cara oculta,Země kůlů…
Doplňuji:
Cecílie,The orphan,hodně jsem jich viděla,dost se mi jich líbilo,málo mě jich utkvělo v paměti…

roxy52

Dobrý je HOSTEL 1–4

I_hate

Noc s nabroušenou břitvou.

A potom taky všechny díly Vřískot(u).:)
Doplňuji:
Nedávno davali horor Krvavý Valentýn, docela naturalistické.:) Bylo tam několik hlav rozbitých krumpáčem.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/166235-noc-s-nabrousenou-britvou/

Earl Sin

Doporučuji Mama, Sirotčinec nebo Sinister

http://www.csfd­.cz/film/307086-mama/
http://www.csfd­.cz/film/231593-sirotcinec/
http://www.csfd­.cz/film/303202-sinister/

FOBL

takže horůrek bys ráda..mrkni na LIDSKÁ STONOŽKA 1 a LIDSKÁ STONOŽKA 2..doporučuju dvoječku je mnohem propracovanější a chutnější..jednička nenavazuje takže je jedno jak se nato člověk podívá..jestli se nato vůbec podívá :D

NemamSlov

Nenavist 1,2
Clona
Žena v čiernom
Pripad cislo 39
4. druh
Vec (stary ale dobry)
Neprijaty hovor
Exorcista
V tele diabla
Dom slnecnic
Metro
Walking of death (je to serial odporucam kuknut ak mas rad/a zombikov :)) a nie je to tak hororove :)
Metro