Saky

Poradte prosím…

Ahojte,přišla jsem asi pře třemi dny od zubařky a od té doby me bolí levá strana pusy,jako bych jí měla nataženou nebo tak něco,nevvíte co by s tím mohlo být ? :)

Nejlepší odpověď
badisko

Nic se nedeje tohle se stava po zubnim zakroku casto to prejde .....pockej nekolik dni … pokud by to pretrvavalo 14 dni navstiv lekare …

Další odpovědi
anonym

Nevíme, „co by s tím mohlo být“ – nepíšeš ani, zda ti ´něco´ dělala a případně co – takže pokud ti trhala zub nebo nerv a nebo vrtala hluboký kaz, může jít o normální reakci a nic se neděje. Pokud ti nedělala nic, byla by taková bolestivost podivná.
Každopádně neuděláš chybu, když zítra k zubařce zajdeš znovu a s bolestí se jí svěříš.