čejky

poradte prosím :)

Je mi 14 let. A chci si koupit Apple ipad air ale nevím jestli by nebylo lepší si koupit notebook když půjdu na střední ?
Doplňuji:
A kdyžtak jaký notebook ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

rozhodne notebook.
je to vhodnejší nástroj na spracovávanie dokumentov (textu, tabuliek, prezentácií), ktoré budete v škole potrebovať.

nehovoriac o podpore HW, pamäti a pod. (veľmi stručné, ale podstatné).

aký?
najskôr podľa finančných možností, prípadne podľa preferovanej značky.

a neuškodí si ujasniť si i predstavy, na čo má slúžiť (hry, mediálne centrum). ale dnes sa dajú kúpiť uspokojujúce univerzálne stroje vhodné i na prácu i na zábavu.

Další odpovědi
Hamon

Tablet je primárně pro konzumaci obsahu, notebook i pro vytváření.
A pokud nehodláš studovat grafiku, Apple je zbytečná investice (daleko víc relevantních programů je pro Windows).