redhead

Poraďte, prosím

V pátek bych měla jít na narozeninovou oslavu jedné mé známé. Nemohu říct kamarádky, protože jsme spolu prohodily jen pár vět a viděly se asi jen na dvou akcích.
Na oslavu mám jít s přítelem, který se tam nejspíš setká se dvěma svými dobrými kamarády, takže bude mít o zábavu postaráno. Jeden z nich je zároveň přítel oslavenkyně.
Jeho přítelkyně si na oslavu pozvala několik svých kamarádek, má zkrátka svojí holčičí partu, dalo by se říct :) Žádnou z nich neznám.
Nejsem ze stejného města, takže neznám místní drby a lidi, což jsou častá dívčí témata, také s nimi nemám žádný společný zážitek, který bychom mohly rozebírat.
S komunikativností trochu pokulhávám, stále si říkám, že zkrátka nezapadnu, protože už mám jednu takovou „trapnou“ zkušenost, kdy jsem mohla bohužel jen mlčet, neměla jsem co říct.
Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě jít, už kvůli příteli a nějak to přežít. Třeba se ti to nakonec bude líbit.

Další odpovědi
anonym

pokud jdete se svým přítelem tak si při nejhorším můžete povídat snimi,pozorně naslouchat ostatním určitě se nějaké téma najde do kterého se zapojíte i vy no a když bude nejhůř tak můžete říct ježiš já zapoměla vypnout asi plyn a hned máte omluvenku na odchod

hanulka11

Ono většinou, když se člověku nechce – pak to dobře dopadne .
Přinejhorším se omluvíte a odejte dřív .

Ella

jo tak přesně tohle je taky můj problém – bavit se s naprosto cizími lidmi mi moc nejde…
ale šla bych, už jenom kvůli příteli…
zkuste to přežít, seznámit se, zeptejte se přítele, jestli něco o té oslavenkyni ví, třeba ano, když jeho kamarád je její přítel… případně se bavte na party s přítelem… šla bych, třeba to naopak bude zábava a dobře se pobavíte…

Natty*

Určitě tam jdi! O zábavu tam budeš mít postaráno i ty. Přeci tě nenechá přítel nebo oslavenkyně sedět „v koutě“, ne?? :)