Avatar uživatele
josefosmy

Poraďte pls mini-tablet.

Dobrý večer, prosím odborníky přes mobilní elektro ať mi poradí. Potřebuji ke své práci malý tablet, který bude mít slušný procesor, internet a foťák. Jde mi pouze o to, abych mohl pořídit pár fotek v průměrné kvalitě, přihlásit se na email a následně fotky odeslat. Odesílání by nemělo být přehnaně zdlouhavé a hlavně být spolehlivé. To vše kolem 2500Kč je to vůbec možné ??? Díky
Doplňuji:
Díky za reakce, myslel jsem si to…musím tedy ušetřit více peneěz a chvíli počkat.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? IK před 4409 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ondra07

Tak s kamerou je nejlevnější tento: http://tablety­.heureka.cz/ar­chos-32-8gb/ ale nic moc, potom tam je jeho nástupce se 4,3" displaye ..

Doplňuji:
Přesně tak. Ale zkus hledat i po bazarech, např.: bazos.cz
Tam najdeš určitě kvalitní tablety s větší pův. cenou a někdy tam jsou výhodné koupě. Je tam toho dost, stačí to tam kontrolovat… a řekl bych, že na ten tablet ti v bazaru budou stačit tak 4000 Kč, ale dlouho jsem se tam nedíval, teď mi tu nejede net, takže nevím.. Jsem na mobilu, přenosová rychlost 35kb/s. Achjo :(

Upravil/a: ondra07

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
astroamateur

s touto cenou na trhu tabletů moc nenajdeš ale nějaký jsem poslední dobou zahlédl za 2500kč s androidem 2.2 a méně výkonným procesorem ale prosímtě,pod 5000 nenajdeš zatím žádný kvalitní tablet,všechno to sou šunty :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek