čejky

poradte ntb…

Chci ntb do 11000 kč. na ty nenaročné hry filmy net atd…jaký prosím nějaký dobrý :)

Odpovědi
anonym

Promiň, ale:

  1. nepokládej opakovanou otázku, kdyžtak použij její upřesnění v diskusi
  2. otázka je naprosto nesmyslná – ani ty sám nevíš, k čemu bys notes vlastně používal

___
Takže – nejdříve si ujasni, co od notesu vlastně chceš, jakou chceš velikost displaye, výdrž provozu na baterii, CD/DVD ano-ne, odolnost…
Pak si definuj programy, které bys chtěl spouštět – na net a filmy (a kancelářské aplikace) stačí v podstatě jakýkoli notes hodný toho pojmenování, takže se soustřeď na náročnější aplikace – grafika (např. úprava fotek či videí), hry atd. Každý z těchto programů má výrobcem dané HW požadavky – a od těch se pak ´odpíchni´ při hledání správného notebooku.
Kupovat notes jen proto, abys jej měl – pokud nevíš na co, je nesmysl – to si kup raději kolo.

Bedy

Chce to trochu více rozvést, ve zprávě jsem Vám již napsal. Budu se těšit na odpověď.