Herbit

Poraďte někdo konvertor z WAV na CDA? Kromě WAV to CDA plus.

Odpovědi
cochee

Exact Audio Copy. Potřebuje k tomu externí enkodér, například známý Lame, někdy bývá v instalaci přiložen. Výsledný produkt (audioCD) umožňuje hned i vypálit. Ale, bohužel, nezaručuju, že pofachčí na Sedmách, zatím jsem jej zkoušel jen na WinXP (tím neříkám, že nepojede).

kelley

Převést WAVy na audio CD umí každý vypalovací program. Například Nero nebo můj oblíbený jednoduchý free CDBurnerXP. Programy typu „WAV to CDA Plus“ jsou jen fake, které zneužívají neznalosti uživatelů a nemají jiný účel, než šíření malware… Exact Audio Copy je dobrý program, ale vhodný spíš naopak na archivaci audio CDček do mp3 nebo FLAC nebo ke klonování audio CD.