lenina270

poradte nejrychleji upečené domácí cukroví

prosím poradte pokud možno i s časem které cukroví je nejjednoduší a nejrychlejší?
kupované už nechci
jinak-zvládám udělat i perníkovou chaloupku ale letos nemám chut se s ní patlat

Nejlepší odpověď
www

Sám nepeču 😁. Cosi jsem ale našel:

Zdroj: www.mimibazar­.cz/recept.php?id=10089

Další odpovědi
Meropa

1 hrnek krupice
1 hrnek polohrubé mouky
1/3 hrnku cukru
3 nahrubo nastrouhaná jablka
1–3 hrsti mletých ořechů (vlašských)
1 hrst rozinek
3 lžíce oleje
(je potřeba mít formičky na cukroví nebo dortovou formu)

Smícháme krupici, mouku a cukr. Zvlášť smícháme jablka, ořechy a rozinky.

Pokud budeme dělat ve formičkách, dáváme asi po lžičce směsi mouky do (vymazaných a vysypaných) formiček, dále na to po lžičce směsi jablek do formiček, dále lžičku směsi mouky a nakonec pokapeme olejem (pár kapek podle velikosti formiček).
Pokud děláme ve formě postup je stejný, ale jednodušší.

Pečeme průměrně 30 minut na 180 stupňů.

Recept píši z hlavy tak snad je to srozumitelné.