masakrmen

Poraďte mi s touto písničkou od Michaela Jacksona…

Zajímalo by mě, jestli existuje verze písně „Hold my hand“ bez Akona. Tato píseň se udělala po jeho smrti, takže to musel zazpívat dřív v originále. Dá se tedy na internetu shnat originál? Na YouTube sem hledal ale bezvýsledně…

Nejlepší odpověď
barnajka

Zřejmě asi neexistuje. Našla jsem článek na Wikipedii a pokud tomu dobře rozumím, písnička „Hold my hand“ byla natočena už v r. 2008 (přičemž Michael zemřel r.2009).
R. 2010 k ní Akon nahrál ještě nějaký přídavný vokály a písnička pak vyšla na Michaelově posmrtně vydaném albu „Michael“ (2010).

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Hol­d_My_Hand_%28Micha­el_Jackson_son­g%29