ketina

poradte mi s meilem

prosim vas nevim jak na to.kdyz mi prijde meil a ukaže se mi otevrit nebo uložit tak kliknu na otevrit ukaže se mi chcete soubor uložit nebo vyhledat na internetu program pro jeho otevreni a když dam vyhledat na internetu tak mi to napíše že tanto soubor ve vašem jazyce zatím neni k dispozici.tak nevim jak dal a co si stahnout aby mi to šlo za radu dekuji
Doplňuji:
prave nemam ten program na otvirani nevim jaky program stahnout mam novy počitač

Nejlepší odpověď
LuciJe

Jinou možnost Vám to nedává? Obvykle se zobrazuje též nabídka programů v PC, kterými to můžete otevřít. Podle všeho Váš počítač „neví“, kterým programem maily otevírat, potřebuje ho tedy ručně přiřadit.

Další odpovědi
kablik

e-majl není nutno otvírat, ten se prostě přečte, žřejmě se tu jedná o přiložený soubor s nabídkou Otevřít-Uložit, pokud se neotevře ale nabídne Najít, pak je to nutno nejdřív uložit do nějaké složky kde už podobný soubory jsou aby se předešlo pracnému vyhledávání, pak se na soubor klikne pravým a otevře se nabídka – Otevřít soubor v programu- vybrat vhodný program atd. je to na delší psaní, je třeba se to naučit, pokud někdo zná snadnější způsob poradte …

fortin

Vypadá to, že neznáte příponu souboru. Nastavte zobrazování přípon známých typů: Start, Nastavení, Možnosti Složky, karta Zobrazení a odfajfkovat Skrýt příponu známých typů. Tak je to správně. Takto se časem naučíte rozlišovat typy souborů na které znáte a ty ostatní. A my budeme vědět co vám přišlo.