honza19hk

poraďte mi s alkoholem

Strejdovi chci k narozeninám koupit nějakou dobrou Whisky a nevím jakou ? prosím poraďtě mi -v kořalkách se nevyznám:-)

Nejlepší odpověď
quentos

já a můj otec nedáme dopustit na skotskou Tullamore Dew. Vynikající whisky, bývá ale drahá. Věhlasná je též americká Medley's Kentucky Bourbon.

Další odpovědi
anonym

whisky „Grants“,tak s tou určitě nic nezkazíte,je velmi chutná,osobní zkušenost

viz link:

Zdroj: http://images­.google.cz/ima­ges?sourceid=nav­client&hl=cs&rlz=­1T4GGLJ_csCZ301CZ293&q=w­hisky+grants&um=1&i­e=UTF-8&ei=EjiVS8rSJo7WmQPM­3Nj6Cg&sa=X&o­i=image_resul­t_group&ct=ti­tle&resnum=4&ved=0C­CQQsAQwAw

mojitek

Kolik by mela byt maximalni cena toho darku?

Aha,tak asi az tak moc nepotrebujete poradit..

Rety : „whiskey“ maji irove a amici-ostatni je „whisky“

romik01

Dobrý den.
Tento druh pití mám velice rád.Záleží však do jaké ceny by jste se chtěl vlézt.Pokud máte dost peněz tak chivas regal pokud míň tak ballantines .Ta ho určitě potěší.

rety

Je rozdíl mezi Whisky a Whiskey (tu dělají Irové). Každý má jinou chuť ale ani v tomhle bych do toho netahal nic z ameriky protože to není whisky ale bourbon. A většinou nic moc. Osobně mohu doporučit z skotských třeba Passport(poměrně levná) a irské Bushmill(±350), Tullamore Dew(±300). Obě lze sehnat v dárkových krabicích a případně i 12ti leté. Záleží na financích

Anonymky

když to smrdí za chlastem je dobrý všechno