edeltrudak

Poraďte mi prosím s výběrem pc skříně :)

Ahoj, v tomto se az tak nevyznám.Poradilli byste mi prosím jestli je ňáka pc skříň do dvou tisíců a aby rozjela např crysis 3 na slušný výkon? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

To, jestli na počítači nějaký program pojede a jak je otázkou jiných komponent, než skříně. 😉
Pokud jde o case, doporučuju aspoň miditower (čím větší, tím lépe) – oproti mini dovolí lepší chlazení a uspořádání komponent.
Pak si musíš vybrat MB, CPU, grafiku… podle doporučení konfigurace výrobce nejnáročnějšího programu, který budeš chtít spouštět.
A pak – podle součtu příkonu těchto komponent patřičně výkonný zdroj (pozor na údaje dodavatele zdroje – často udávají nikoli nominální, ale maximální výkon, takže je dobré zdroj poněkud naddimenzovat – aspoň o cca 20 – 30 %).

Další odpovědi
Emefej

Pro další možné rozšiřování sestavy je výhodnější nějaká prostornější skříň s dostatečně výkonným zdrojem.

fandosaurus

Moc nerozumím tvé otázce cheš sestavu
skřín do 2 tisíc nebo jen skřín do dvou tisíc
Case ti sám o sobě žádnou hru nerozjede ale to doufám víš…

arygnoc

napr:

http://extrahar­dware.cnews.cz/re­tro-htpc-skrin-ze-dreva