láďa1

Poraďte mi prosím program na domácí účetnictví.

Chtěl bych zapisovat příjem a výdaje domácnosti,někde jsem viděl,že program hlídá přečerpání výdajů-nejsem ing,hledám jednoduché ovládání děkuji

Nejlepší odpověď
lexx

Těch firemních programů je spousta, Money S3, Premier, Manas, MRP…pro domácí účely a prosté sledování cash-flow by to někdo šikovný mohl sestavit v běžně dostupném excelu, ne ? A nepotřebuješ žádnou licenci, registraci, je to zdarma.

tobit

Našel jsem na webu firmu Keloc – nabízí teď účetní program v základní verzi zdarma (do 31.1.2012). Podívejte se na www.keloc-software.cz.