Avatar uživatele
Džanička

Poraďte mi prosím…

…kde všude se dají koupit dřevěné brikety.Nemám možnost se dostat třeba do OBI nebo Baumaxu,na benzinkách jsou drahé.Mají je třeba ve stavebninách?Nebo třeba ještě jinde?Kde,poraď­te.A máte s nima někdo zkušenost,a jakou,ať už dobrou nebo špatnou.Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5160 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

U nás je měli v quantu-potraviny-v akci za nějakých 40,–kč. ano mají je i na benzínce ale kolem 120.
Zkušenost? Nic moc tedy alespoň ta moje. Tedy pokud nebudeš přikládat rovnou ten 10kg balík najednou. jinak to rychle hoří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

V OBI,HORNBACHU, ALE TAKÉ VE STAVEBNINÁCH nebo také v prodejně kde seženete doplnky ke krbovým kamnům u nás se tento obchod jmenuje ŽELEZÁŘSTVÍ.s bri­kemi mám velmi dobré zkušenosti

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jiri2105

Zřejmě máte daleko do města.. Zkuste se poptat na ruzných pilách v okolí. Budou vědět kde sehnat nebo možná i sami vyrábět. Piliny jsou pro ně problém a takhle se daj zpeněžit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sandy

My dřevěné brikety kupujeme v Dřevomateriálu a i když nevím, kde bydlíš, určitě máte v okolí taky nějakou podobnou prodejnu. Jinak s briketame mám velmi dobrou zkušenost, ale určitě zálěží, jaké máš kamna. My máme spotřebu zhruba jeden balík na jedny kamna za den (vyhřejeme při tom dvě místnosi). Samozřejmě záleží, jak velká je zima a na jak velké teplo seš doma zvyklá. Jelikož by to vyšlo trochu dráž, kombinujeme to ještě se dřevem. Nejsem si jistá, jakou výhřevnost brikety mají v kotli, ale s tím Ti třeba poradí někdo jiný. Každopádně- můžeš si balík nebo dva na zkoušku koupit a sama posoudit, jestli se Ti zdají vhodné;-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek