zdendík

Poraďte mi nějaký program na počítačové efekty. Díky moc

počítačove efekty
Doplňuji:
i mistr tesař se někdy utne tak mě prosím přestante upozornovat na mé chyby děkuji

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

Nejlepší počítačový efekt pro Vás, je zapnout si na svém počítači kontrolu pravopisu.

Další odpovědi
MacChill

Pokud máte namysli videoefekty, doporučuji Adobe after effect, ale je třeba se s ním naučit není to nic lehkého, ale zároveň to umí téměř vše

Bobmarley

Vy evidentně mistr tesař nebudete!

Toruk

PC sám o sobě efekty nedělá… efekty jsou spíš záležitostí software. Zkus přiblížit v jakém oboru- zda animace, hry, hudba, grafika… efekty to je široký pojem.

Souhlasím, že by druzí neměli rýpat kvůli takové prkotině jako jsou pravopisné chyby… že ti vypadlo nějaké písmenko, to neva. Na druhou stranu měkké I po K, to úpně v pohodě není (jestli jseš prvňák, tak tě to omlouvá).