Lucie Klein

Jak se jmenuje anglický film bez dabingu o holce ze střední, která přijde na party, kde ji kamarád omámí a znásilní?

Ahoj prosím poraďte mi jak se jmenuje jeden anglicky film bez dabingu o jedné holce na střední škole a ona přijde na jednu party. Tam potká svého kamaráda Alexe a on jí hodí do pití nějakou omamnou látku a on ji pak znásilní v jeho autě ta holka má svého přítele a najednou začala mít nevolnosti a krvacelo a pak se zjistilo že je těhotná ale nevěděla s kým ale s jejím přítelem ne protože to s ním ještě nedělala ten Alex je nějaký psychopat a začne se dozvídát že jie to jeho dítě a tak ji zkusí zabít to miminko v noci a ona uteče, ale on ji dohoni a jeho táta ho najde venku, že ji chce zabít, a tak se začnou tahat o tu zbraň, ale ten kluk zmackne spoušť a zastřelí svého tátu a jeho si odvezou na psychiatrii a ta holka porodí dvojčata, holku a kluka, a vychovává je s přítelem a mezitím chodí oba do školy na střední. Děkuji kdyztak za odpověď, pokud víte.

Odpovědi
Ametyst

Vypadá to jako jedna z epizod seriálu Judge John Deed s Martinem Shaw v hlavní roli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.