Džanička

Poraďte mi co dávat jako odměnu dětem na čarodějnice. Loni jsem dělala 170 dřevěných medailí. Letos nevím.

Když děti splnily úkoly tak na konci dostali medaili. Letos chci zase něco vyrobit ale nemám žádný nápad. Poradíte?

Odpovědi
Melkor

Třeba malé koště s nějakou rytinou…

Kelt

Tak třeba diplom s obrázkem čarodějnice, s nějakou básničkou, zaklínadlem. Na kopírce není problém něco udělat. Nebo ze dřeva, samorostů něco udělat – muří nohu atd. Vy znáte děti, co se jim líbí. Přírodních materiálů je dost a stačí nějaký nápad.