Poradte kde koupit levně desku z plexiskla na psací stůl. Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Dalo se sehnatv prodejnách pro kutily a v Řempu. Osobě bych plexisklo nedoporučoval. Po poměrně krátkém čase se stává neprůhledným se zašlým, matným povrchem. Lepším a dlouhodobějším řešením je nechat uříznout sklo a nechat si u něho zabrousit okraje. Vydrží pořád pěkné a průhledné

Další odpovědi
Hykam

Taky bych spíš doporučil to sklo jak píše Drap.
Plexi je měkké a lehce se poškrábe, sklo teda časem také, ale vydrží podstatně delší dobu.