olda26

poradte kde koupit kvalitni matraci

Odpovědi
Adolf Pytler

Ve vietnamu.. Tam všechno maj.. KVALITNÍ..

baghira

IKEA, JYSK, Dormeo.
Většinou dávají nějakou dobu (třeba IKEA 90 dní) na vyzkoušení, že když je blbá, můžeš si vybrat jinou.

belanova

Zkus matraci Tropico – nám se podařilo koupit ji v akci 1+1 zdarma, tuším, že to byla Heureka http://www.ma­tracetropico.cz/ma­trace-tropico/akce-matrace/matrace-heureka-11-zdarma-1.html . Mrkni na to, my jsme s ní spokojeni.

Magda_Dockal

Ono hodně přijde na to, co myslíš tou „kvalitní matrací“. Každý má na matraci jiné nároky a měl by ses asi orientovat podle následujícího:

  1. Potřebuju jednu matraci, nebo pro dvojlůžko? Tím pádem řešíš zaprvé rozměr, za druhé zda dvě samostatné nebo jednolitou matraci. Samostatné se dobře kupují v akcích 1+1.
  2. Materiál – co preferuješ? Přírodní, BIO, latex nebo jiné? Záleží Ti na ceně?:
  3. Jaký máš rošt? Jaká matrace se k němu hodí?
  4. Kolik můžeš investovat?

Až si to ujasníš, můžeš se teprve zajímat, kde matraci kupovat.

Zdroj: http://www.kra­lovske-spani.cz/matrace/

IngritIzzie

My máme kvalitní matraci odsud http://www.zdra­votni-matrace-postele.cz/

Terezzzz

Zdravím! Kvalitní matrace je velice široký pojem, každému vyhovuje něco jiného :) Prvně si prostuduj všechny dostupné druhy matrací (např. zde http://www.nej­matrace-postele.cz/Radce-pri-vyberu-NEJ-matrace-a-postele/) a potom si vyber typ, který ti bude vyhovovat :) Že pro někoho je kvalitní latexová matrace, neznamená, že bude i pro tebe :))

Jakub Tlapal

Nám nejvíc vyhovují matrace ze studené pěny, které jsme si vybrali zde . Hlavně manželka je strašně náročná, takže než jsme našli matrace, které jí vyhovují, tak jsme jich vystřídali snad deset. Doufám, že s těmito už bude spokojená a nebudu muset to martirium s výběrem matrací muset absolvovat znovu.

GabulkaA

Taky se přidávám s žádostí o radu… jen prosím o radu ohledě matrace pro děti :) Kde koupit? Podle čeho vybrat? Díky moc.

petrdostal

No, já si myslím, že nejkvalitnější matrace je taková, kterou si člověk nechá udělat na míru. Já právě jednu takovou doma mám a nemůžu si ji vynachvalít. S tou starou, kterou jsem doma měl se absolutně nedá srovnávat. Na zakázku mi ji udělali tady: https://www.stu­diomatrace.cz/ :)

StandaSan

Zdravím, já si zrovna dneska přivezl domů matraci z Jysku a zatím se mi zdá velmi pohodlná, ale uvidím, jak se budu cítit ráno. Mají je tam zrovna v akci – viz. leták https://www.le­takomat.cz/jys­k/aktualni-letak-od-ctvrtka-14-09-2017-0/ – a dávají na ně záruku 25 let, což je podle mě naprosto parádní. Tak zkuste mrknout, třeba zrovna vyberete.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

mariolka

Dobrý den, no já bych Vám mohla doporučit matrace z matrace-matex.cz my tam nakoupili naše matrace na kterých spíme a jsme s nima velmi spokojeni.

Xenka

A tak jakou třeba zdravotní matraci máte? A za kolik tak kč? Přemýšlím, že bych si také koupila zdravotní matraci kvůli zádům.

DomcaJe

já mám třeba konkrétně tuto http://www.pekny-nabytek.cz/zdra­votni-matrace-base-polyurethanova-matrace
Je za super cenu a je fakt dobra ;)

Xenka

No to jo, to je super cena! díky za typ, do toho asi půjdu, vyzkouším ji.

DomcaJe

Jo jo cena je právě pěkná. Nemáš zač, tak at jsi také spokojená. Ahoj

DomcaJe

souhlasím! určitě zdravotní matraci. Já ted kupovala taky a ani nebyla drahá a jsem moc spokojená.

Broukk

Tak typu je spousta, spíš jde o to, jakou matraci chceš. Já za mě doporučuji určitě zdravotní ! Je to neskutečný rozdíl :) a zdraví je důležité.