kajda

Poraďte.. jedná se o jednoho kluka,,,

Potřebuju poradit!! Líbí se mi kluk z jiné třídy, chodí tam nějaky moje kámošky :) Ten kluk o mě řekl svýmu kamošovi, že jsem hezká, a potom ve škole jsem si všimla jak ten jeho kámoš mu ukazuje že jsem za ním… ale nepřidal si mě do přátel na facebooku, ani moji nej kamošku, ale jinak ostatní kámošky jo, jako kdyby to dělal naschvál.. :'( Třeba se cítí trapně za toho kámoše, kterej řekl nahlas že řekl ten kluk kterej se mi líbí, že jsem hezká.. nwm no.. co mám dělat? poraďte!

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší bude, když se ho na všechno zeptáš .

Další odpovědi
venkovan

Kajdo, Kajdo. To jsi prakticky už psala asi před třemi týdny. A nic nového?

BANAN93

No teda, dokonce si tě ani nepřidal na Facebooku jo :D to je teda parchant
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=6qR4Qnf­Q754&playnext=1&lis­t=PLFACBBA2C221F663­F&feature=resul­ts_main

Ukázka z filmu … doporučuji shlédnout