Poraďte jaký mobil na internet – s větší vydrží, dobrá čitelnost

Nejlepší odpověď
dj.david1234

Nokia 5800

Další odpovědi
Jsemtady

Ono to není tak jednoduché, internet vypadá lépe na větších displejích (Iphone, Desire, Galaxy apod.) ale telefon déle vydrží při menším displeji (Nějakej obyšejnej Sony ericson, N95 atp.). Faktem ale je, že při větším používání internetu vyčerpá snad každý telefon baterii cca za jeden den, čili se spíš zaměřte na kvalitu zobrazení, než na výdrž.

jopik

htc desire hd, iphone4, samsung galaxy