Frank.S

Poraďte jaké je nejlepší ojeté auto do 30.000 Kč?

Jaká je nejlepší ojetina do 30.000 Kč. Využití auta bude víceméně na kratší trasy, po městě, na nákupy atd. pro 1 člověka. Přemýšlím o Renaultu Twingo.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Pokud do toho nechceš moc investovat, tak škodovku. Dneska se i jednotková Fabie dá pořídit za podobný peníz, ale už bude hodně zlítaná. Nebo defacto zánovní Felicie … Koupí jiné značky si připrav tak o 150 % větší částku na opravy …

Další odpovědi
Nerevarin

Bral bych benzínovou Fábku první generace. Je to osvědčené auto se spolehlivým motorem. Benzíňák je právě lepší na kratší tratě, diesel je výhodnější spíš pro ty, co jezdí dálky. Pořád vypadá skvěle a je celkem bezpečná. Ale na prohlídku bazaru si vem s sebou někoho, kdo autům rozumí a bude umět odhalit případné nedostatky. Bazar je bazar. Nebo já osobně bych třeba bral starší Wolksvagen Golf, či polo.

Mára.kunta

Kup si za 15 felicii a zbylých 15 do ní nasyp a máš v pohodě auto. Spoustu mých kamarádů to takhle vyřešilo a za ty prachy dostali muziky až až…

střevo

nekupuj žádný vojetý zahraniční sračky…sežeň si Š 120 vod první ruky, dědka, co to má jak nový…dáš sedmičku, a 23 si ušetříš 😉;-)