vlk samotař

Poraďte jak se jmenuje film hraje tam skupina Los Bravos,hrají tam píseň Black is black v kinech někdy kolem roku 1975

Doplňuji:
Kde by se dal stáhnout,koupit prostě sehnat.

Nejlepší odpověď
bolak

stáhnout asi těžko

buď koupit > http://www.csfd­.cz/film/249218-v-zajeti-melodie/bazar/
nebo půjčit a přepálit (čili ukrást) > http://www.csfd­.cz/film/249218-v-zajeti-melodie/filmoteka/

Další odpovědi
gepik

V zajetí melódie

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/249218-v-zajeti-melodie/

NELSON

  • Zrejme už je neskoro, no k tejto otázke (žiadosti o pomoc) som sa dostal až teraz.
  • Takže ak si to bude náhodou „Vlk samotár“ pozerať, tak potom:
  • Ide o film : Los chicos con las chicas.
  • V ČSSR ho hrali pod názvom „V zajetí melodie“.
  • Jeho hlavná skladba „Black is Black“ sa dostala vo Veľkej Británii až na 2. miesto a v USA na 4.
  • Film hrali niekedy v prvej polovici 70-tych rokov.
  • Bol to film, ktorý mi utkvel navždy v pamäti. Mám naň neskutočné spomienky. A to už ani nehovorím, že som si hneď po tom čo som ho videl, zohnal komplet všetky piesne priamo z toho filmu a púšťal som ich zo starého kotúčového magnetofónu na mini diskotékach v bytoch, ktoré sme v tom čase robili. Bola to veľmi krásna doba, ktorá sa nedá so súčasnosťou porovnať. Tie spomienky sú nevymazateľné!
  • Prišla vojenská služba, rodina, deti, vnúčatá, roky skrátka plynuli. Kazety sa zapatrošili. Takže aj ja som potom znovu pátral po tých piesňach a filme. Väčšinu piesní sa mi podarilo dohľadať na YT, no s filmom to bolo ťažšie. Avšak hľadám.
  • Tak neviem, ak som pomohol, budem rád.
  • Maj sa „Vlk samotár“.