Břetislava

Poraďte, jak a čím utěsnit, odizolovat malý prostůrek v podlaze kolem stupaček topení od hluku od sousedů pod námi? Díky

Nejlepší odpověď
Pájo

Zapěnil bych montážní pěnou.

Vymyslete-najděte ale v bytě před tím i další místa, kam by se zbytek pěny dal zdělat.
Doplňuji:
Ta plata od vajec taky vůbec není špatný nápad!
Dají se rozmočit ve vodě, udělá se z nich hustá kaše (spíše hustší, než řidší, aby sousedovi netekla do bytu) a až by se topilo a trubky byly horké, pěkně bych to tím zatěsnil. Náklady jsou oproti PU-pěně nulové.

Další odpovědi
tatanka

Pracuji jako kuchař a mám dost velký odbyt na papírová plata od vajec. Je to prý perfektní protihluková izolace. Zkušenost však nemám.