kocour09

Poraďte dobrý program na převod z avi do DVD.Mám Film Machine a převod trvá taky 4 hod. V češtině.

Nejlepší odpověď
rynek878

už jsem zde několikrát zmiňoval free program:

Format Factory 2.50

Další obrázky
Format Factory je kvalitní víceúčelový nástroj pro vzájemnou konverzi multimediálních souborů. Konvertovat je možné video a audio soubory i různé grafické formáty.

Hlavní vlastnosti Format Factory

•konverze DVD a videí do formátů MP4/3GP/MPG/A­VI/WMV/FLV/SWF
•konverze CD a audia do formátů MP3/WMA/AMR/OG­G/AAC/WAV
•konverze obrázků a fotografií ve formátech JPG/BMP/PNG/T­IF/ICO/GIF/TGA
•podpora formátů iPod/iPhone/PSP/Blac­kBerry
•přehledné uživatelské rozhraní
•podpora dávkového zpracování
•možnost drag and drop
•a mnoho dalšího

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

Další odpovědi
anonym

Tato konverze je náročná na HW. Lepší SW Vám nepomůže. Můžete použít starší-bude fungovat rychleji. Osobně doporučuji provádět tyto konverze na OS LINUX časově to vychází rychleji až o 30%. Konverzní nástroj je většinou implementován v základní instalaci. Více informací se dozvíte na příslušných linuxových fórech.
Nejúčinnější je ovšem vylepšit PC: zvýšit rychlost procesoru a především zvětšít RAM, aby SW nemusel SWAPOvat.

Martina S.

VSO Convert X to DVD

MILAN1961

Používám Win avi 8 a funguje ve Win 7 perfektně