zdendažemla

Chci koupit ojetou octavii 1.9 tdi i řada. Je dobrý ji koupit, i třeba když má najeto 250000km?

Nejlepší odpověď
gecco

Tmavě modrou…
To jsou ponejvíce vyřazený firemní auta, obvykle s dobrým servisem…
___
Pokud nenapíšeš, k čemu to auto chceš, lze poradit ledatak tu barvu…!!
😛
Doplňuji:
Pokud jde o motor – 250 tisíc km je na 1.9 TDi (77) s dobrou péčí úplné ´péerdé´, tyhle motory najedou bez problému milion…
Problém nastává, pokud jsou dlouhodobě podtáčeny a nebo přetáčeny, větší problém, pokud je někdo ´přečipuje´.
Ještě větší problém, pokud nebyl rozumně vyměňován olej.
___
Co ještě chceš poradit – když vlastně nevíš (nebo nejsi schopen napsat), co chceš a k čemu to auto má sloužit???
___
Hlavně nevěř ´bazaristům´, že tohle auto řídil dědeček – když jezdil babičce na hrob vyměňovat kvítka – auta s podobnou legendou zaváněj průs-švihem i přes tři zdi a proti větru.
😉

Další odpovědi
ReHu

Mé zkušenosti jsou takové, že motory vydrží, ale odchází ostatní.
Také záleží na tom, jestli je nabídka z bazaru nebo indivindy.
Z bazaru nebrat.
Zkus se poptat v autoservisu, často vozí i auta a někteří mívají i dobré kontakty a někdy jim dají avízo na dobrý kup.

anonym

To snad záleží co přesně chceš,věk auta,atd.
Trošku se snaž to naspat příště více česky.
http://search­.seznam.cz/?q=oc­tavia+1.9+tdi­prodej&source­id=szn-HP

krabiceodbot

Údaj na tachometru nemusí být vždy stěžejní (navíc v době stáčení). Důležitý je aktuální stav auta. Vemte si s sebou svého mechanika. Nebo zajed´te do vámi zvoleného servisu. Nicméně zkusila bych i přesto najít něco s menším uvedeným nájezdem: http://www.tip­cars.com/skoda-octavia

Karolin89

Nastáčený tachometr, rok auta, kontrolu a další takový věci tak ti poradím. Zkus firmu Cebiu. Párkrát mě už kontrolovali ojetý auta co jsem si kupoval a vždy super. Dá se jim věřít!

Pepa25

Nakolik byl stočený tachometr je zrovna asi ten nejméně důležitý údaj 😛 Co takhle věk, předchozí majitelé, servisní historie … ?