Nikii

Poradte ......

Chci se zeptat co je to za příčinu když z pánského přirození teče krev..

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak záleží na tom, zda ta krev teče z močové trubice, či z okolí,,,pokud z trubice, tzn. že v moči je krev, tak neprodleně vyhledejte lékaře. Pokud z okolí, tak mohlo dojít k nějakému poranění, prasknutí žilky apod. Chce to vynechat jakoukoliv sexuální aktivitu aspoň tak na 10 dní, aby došlo ke zhojení rány, pokud by ani to nepomohlo, tak opět vyhledat lékaře.

Další odpovědi
venkovan

Asi nejmenší zlo, pokud nebyl úraz, je ledvinový kámen který řeže do stěn ledvin, močového měchýře apod. V každém případě ihned na urologii – tady podcenění může končit nepříjemnými komplikacemi.