kuřecí

Poradíte značku bot na atletiku? (běhání)

Rozpadly se mi boty a momentálně nemám v čem trénovat… nebyla jsem s něma uplne sk¨pokojená, byly to reeboky… tak hledám nějaký model, nějakou značku, které vám třeba vyhovuje nejvíc a proč? Propř. z nějakých materiálů, nebo tvar, nebo lehkost… Jaké myslíte že sou nejlepší??
Na cenu ted neberte ohled :)

Odpovědi
geekocz

V tomhle případě asi nebude záležet až tak moc na značce jako spíše na pohodlí. Když si zajdeš například do sportisima a budeš zkoušet boty které se ti líbí dokud nenarazíš na nějaké, které jsou ti pohodlné. A ani za ně nemusíš utratit moc peněz, protože bych ti klidně mohl doporučit Jordany protože je to parádní značka bot, ale nemusí ti sedět a utratíš za ně spoustu peněz.

lukassokolsk

Tipuji ADIDAS nebo NIKE ale hlavne aby to byl original ne čína.

Lajna

Já dělám závodně již několik let dráhovou atletiku a běhám tedy v lehkých, ale objemových botách (tak aby dlouho vydržela podrážka…)
Vyzkoušela jsem spoustu značek, ale nejlepší pro mě je suverénně Asics.
Asics svoje boty vyrábí velmi kvalitně – je to sice za větší cenu, ale já si ráda připlatím. Vydrží mi klidně 3 roky.
Asics se také snaží udělat boty pro lidi co nejpohodlnější – nesymetrické šněrování, různé typy látky a plastu. . .
A navíc si u nich každý člověk vybere to, co potřebuje – Asics má boty na silnici i do terénu, na plochou nohu. . . .

karfigol

Já měl Reeboky a taky se mi rozpadly. Doporučuji vybírat běžecké boty přímo ve specializovaném obchodě jako https://www.muj­beh.cz Já mám odtamtud parádní boty Nike a běhá se v nich skvěle.