Avatar uživatele
kocicinka2

Poradíte zajímavý dárek pro bráchu?

ahojte chtěla bych bráchovi koupit nějaký zajímavý a vtipný dárek. Koukala jsem na internetu, ale přišlo mi to všechno nějak ohrané… tak kdyby jste věděli o něčem budu jenom ráda. Děkuji…

Zajímavá 0 před 3314 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Kup mu tanga – to „ohraný“ není a brácha se smíchy potrhá…
;-DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roxana

Já jsem dala mimo ten opravdový dárek (seriozní) ještě zabalený kokosový ořech a k němu lísteček s nápisem: „Ať je toto ten nejtvrdší oříšek, jaký musíš v následujícím roce rozlousknout.“ 😁 Zasmály jsme se a kokos snědly..a ten serioznější dárek byl ukryt někde v domě a já jí jen dala krabici, ve které byly další krabice až k té malé a v ní mapa k tomu dárku…dárek byl poukaz na zážitek létání ve větrném tunelu 🙂 To byl fičák 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Lamborghini?:-) http://amplion­.centrum.cz/38325-jizda-v-supersportaku-lamborghini-gallardo-v-praze-i-na-morave

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modrokakocka

a co nějakého vtipného plyšového kamaráda? teda nevím kolik je bráchovi :D ale nemuselo by to být špatné já jsem svému koupila a byla docela sranda :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kocicinka2

já vám teda nevím, ale obcházela jsem hračkářství a je to bída!!! všude všechno stejné a člověk ani nic za hračku dítěti nevybere, protože se to furt všechno opakuje a nic zajímavého, nového ani kvalitního nikde není…

před 2801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to snad není možné ;) vždyť je tolik parádních míst kam děti vzít na hračky a kde si dokonce můžou i pohrát ;) takže toho bych se nebál že se nedá najít a nebo vybrat ;)

před 2800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

my jsme děti minulý týden vzali do hračkářství kde si můžou hrát, koukejte se :) http://www.ham­leys.com/czech_r­epublic/explo­re-index.irs fakt to tam stojí za to, tak tam třeba vemte své dětičky :)

před 2798 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

cože??? to už je otevřené? nekecej!!! tak to tam musím hned zajet i s dětma :D to by mohla být fakt bžunda ))

před 2797 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no nekecám, už to tam fakt je :) takže jestli chcete zažítu super den plný zážitků a radosti, tak tam dětičky vemte, protože to je fakt zážitek…

před 2793 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

já nevím mně se to nechce nějak líbit, že by si dětičky mohly hrát v hračkářství… je to takové nereálné na české ¨podmínky, vím že je to ve světě, ale u nás? :O

před 2774 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

no fakt je to otevřené a stojí to za to!!!! Byli jsme tam v neděli a fakt pecka :) děcka byly nadšené a bylo dost srandy :) určitě se tam koukněte :)

před 2768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak to se tam budeme muset zajet taky podívat :) jsem zvědavá jaké to tam je, protože jsem četla docela na internetu dost dobrých recenzí, tak uvidíme no.

před 2764 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

zajeďte, fakt je to tam príma. jsem zvědav co na to budeš říkat, teda vaše dětičky , ale ono si tam dost srandy užijí i dospěláci :D

před 2761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a co se vám tam líbilo nejvíc? Teda dětičkám… naše dětičky byly nejvíc unešené z té autodráhy obrovské, teda z těch velkých autíček ;) co teda u vás?

před 2760 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to těžko říct… jim se tam líbilo všechno. jich se člověk zeptá a oni řeknou všechno :D mám dětičky kterým se líbí všechno :)

před 2759 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak to máš vděčné dětičky :))) to naše už jsou docela vybíravé, ale je to zase přejde ;) teda doufám. Teď mají takové období :)) no ale tam se jim líbilo a to je hlavní

před 2758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

lidi a nevíte náhodou jestli se tam dá objednat narozeninová oslava pro děti? protože jestli jo, tak to tam určitě musí stát za to :)

před 2742 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

dá se tam objednat narozeninová oslava, koukni se tady http://naroze­niny.hamleys.cz/ dá se tam vybrat ideální oslava, prostě přímo na míru :)

před 2735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

ajo :D už jsem to taky našla :D díky :) koukala jsem a vůbec teda nevím kterou tu oslavu mám vybrat :D je to docela náročné vybrat, když člověk chce aby to bylo to nejlepší :D

před 2733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

koukám na ty správné oslavy narozenin? http://naroze­niny.hamleys.cz/ koukala jsem se a máte s tím teda někdo zkušenost nebo ne? docela by mě to zajímalo…

před 2731 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no právě se rozhodujeme doma kterou tu oslavu tam zorganizujeme… je to docela těžké vybrat oslavu… tak aby vyhovovala všem dětičkám.

před 2730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak a spadla klec že? Bez odpovědi… :D a už jste teda nějakou tu oslavu pro dětičky domluvily nebo ne? to jsem zvědavý jaká oslava teda nakonec vyhrála…

před 2708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

žádná klec :D jen jsem neměla moc času :D a na oslavu je ještě čas, ale už je objednaná :D takže jsem zvědavá na realitu a na to jaké to bude :)

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak co budete letos na vánoce kupovat vašim dětičkám? jsem nějaká nesvá… vůbec nevím co budu kupovat a trochu mě to znérvozňuje

před 2701 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no to já taky ještě nevím co budu dětičkám kupovat, ale už bych si s tím měla pohnout.. je to takové zvláštní rok od roku je to horší, prostě nevím co vybírat..

před 2700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak ono vybrat hračky pro děti není jenom tak žejo ;) já jsem si říkal že na to půjdu přes to hračkářství http://www.ham­leys.com/czech_r­epublic/explo­re-nase-hracky.irs viděli jste ty hračky jak jsou tam nádherné??

před 2698 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no vidíš… to mě vůbec nenapdalo to koupít tam… díkec, si mi pomohl, protože tam ty hračky jsou opravdu nádherné… takže jdu vybírat :))

před 2697 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

vidíte, to bych tam mohla koupit hračky na vánoce… to mě nenapdalo, že tam mají nejkrásnější hračky co jsem snad viděla, myslím to teď kvalitou…

před 2693 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

to je zvlášstní že tě to nenapadlo :D jsou tam super hračky a už jsi nějaké sehnala nebo ne? :)) jak to dopadlo :) co jsi koupila těm tvým dětičkám :D

před 2682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak co hračky?? vybraly jste na vánoce nebo vám ještě nějaké schází? já už mám snad všechno, ale musím se přiznat že to byl boj…

před 2678 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem vybrala a byla jsem spokojená :) ale ono na mně tak moc nezáleží žejo :D hlavní je že byly dětičky spokojené a to se mi podařilo :) co ty? vy? jancek se nám nějak odmlčel :)))

před 2669 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak se pochlubte holky jaký byl ježíšek u dětí? co se nejvíce líbilo? a kde jste ty dárky všechny pokoupily?

před 2668 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

ježíšek byl dobrý :) skvělý… nebo teda děti vůbec nic nenamítaly :D a co u tebe? taky pohoda? Já jsem to vyřešila jednoduše, věděla jsem co se jim líbí v hračkářstv a s čím si hrajou, tak jsem to měla jednodušší :D

před 2667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

u nás taky a co teda nejvíc bylo o vánocích oblíbenou hračkou? a kde si je kupovala ty hračky? a jaké to teda byly?

před 2662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem kupovala tady tyto hračky http://www.ham­leys.com/czech_r­epublic/explo­re-nase-hracky.irs prostě vše co jsem potřebovala jsem tam našla a jsou krásné :) a radost u nás doma byla ze všech hraček :))

před 2659 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

a co jsi tam třeba koupila za hračky? Já taky tam chci jít nakoupit dětem na narozeniny hračky, jen teda nevím co z toho nakoupit :D

před 2617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

je pravda že ty hračky jsou tam boží. Jen nevíte náhodou jestli tam prodávají hračky od pepa pig? nemůžu nikde sehnat :(

před 2616 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

koukni :) určitě tam mají od nich hračky http://www.ham­leys.com/czech_r­epublic/explo­re-nase-hracky.irs mají to i na internetu, tak určitě tam jsou :)

před 2614 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a co jste teda za nové hračky pořídily svým dětičkám? Teda pokud nějaké nové vůbec jsou… potřebovala bych nějakou inspiraci pro kluka i pro holku

před 2613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

ono je hlavní aby si vybrala hračky které budou bavit tvé děti a né hračky které baví jiné děti ;) o to přece nejde ne? zaměř se teda na to co baví tvé děti a dle toho vyber :))

před 2610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

když jim se v těch obchodech líbí všechno… a podle toho to fakt nepoznám, to bych mohla koupit celé hračkářství abych věděla co je bude bavit a u čeho vydrží nejdýl…

před 2592 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jejda… tak je vem do toho hračkářství né? tam si můžou hrát a tam poznáš co je bude bavit, nebo u čeho vydrží nejdýl… vždyť to už ani v dnešní době nemůže býz jednodušší…

před 2586 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak nějaké novinky v dětském světě a hraček? Koukám se na internetu co kde a jak je a nic moc zatím teda…

před 2582 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

na internetu je toho hafo :D ale to tam vždycky tak bylo :) jinak co by sis představovala za novinku?

před 2581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak já nevím, koukala jsem se a našla jsem že tam mají s my little pony bludiště, koukej http://www.ham­leys.com/czech_r­epublic/explo­re-whatson.irs tak se právě ptám… nevíš??

před 2580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

ale to už bylo né? teď tam budou mít jaro :) a s velikonocema, tak uvidíme jaké to bude :) tam zajedeme

před 2578 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a byli jste se tam podívat na tu akci s jarem a velikonocema nebo ne? abych věděla jestli tam vyrazit, protože budou prázdniny a co s dětičkama že

před 2565 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

byli, ale nic ti neprozradím :D zajdite si tam sami a uvidíš jak budeš mile překvapená, stálo to tam za to :))

před 2564 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

héééj, tak to si teda fakt kamarád a nedá se to nějak zjistit třeba online nebo tak něco? :D protože to aby člověk jezdil a nevěděl co se bude dít, se mi moc nechce.

před 2563 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

v dnešní době se dá všechno už zjistit online, teda většina věcí a informací, takže tak :) stačí se asi jenom koukat lidičky!!!

před 2552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

no ale já nevím kde :D a taky jsem se koukala a nějak mi blbne internet, tak jeslti mě můžete trochu víc navést, tak budu ráda…

před 2551 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

vybrat se dá… zase tak těžké to není, ale chápu že vy maminky to hrotíte mnohem víc než mi otcové :D to je pak jiný přístup a všechno jinak :D

před 2729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

děkuji za zapojení… pořád přemýšlím co teda koupit. Nápady máte dobrý ale tanga by byly moc (brácha má dvanáct let) tak to nesmím přehánět :D takže něco ještě tak trošku dětského by to asi chtělo ;)

před 3310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

to by vůbec nemuselo být špatné nějakého takového plyšáka ale jakého nevím teda :/ jakého si koupila přítelovi? :D

před 3302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no hele zkus se kouknout tady na ty příšerky http://www.gi­antmicrobes.cz/gi­antmicrobes-original/potvurky ty jsou super :D a vtipné tak třeba vybereš :D

před 3295 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

heééj to je super, tam je příšerek a tak :D no jken teda nevím kterou tu potvůrku vybrat, protože mi všechny přijdou zajímavé a svým způsobem milé :D :D

před 3286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no to je pak ta druhá nejhorší fáze a to ta kterou potrvůrku vybrat a koupit.. :D :D protože jsou všechny docela povedené, tak o to je to pak těžší… :d ale snad vybereš tu nejelpší ;) já jsem z tama koupila už dvě :D

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no právě tak jsem ještě nevybrala… koukala jsem se ještě i po obchodech, ale tam to nebylo tak zajímavé jako tady tyhle potvůrky…

před 3259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

noo v obchodech když jsem hledala, tak jsem toho taky moc nenašla… takže se mi vyplatilo koupit to přes net… a uspěch byl, což bylo hlavní… no tak uvidíš třeba vybereš pěknou hračičku ;)

před 3255 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no a co jsi teda koupila? Nebo kde teda? :D rada kam pokouknout po netu by nebyla vůbec marná… protože já jsem našla vždy zatím jen blbůstky a ne moc hezké…

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak se zkus kouknout tady http://www.gi­antmicrobes.cz/ tady jsou super potvůrky a uvidíš třeba vybereš ;) já z tama vždycky vyberu. Jsou zajímavé…

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no koukala jsem se a mají jich tam teda pozžehnaně těch potvůrek :D tak snad z tama nějakou vyberu a brácha bude mít radost, protože jestli ne tak to bych byla nerada… a ty vinylové hračky to je co prosím nevíš?

před 3223 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no to se koukni ty jsou náhodou taky super http://www.gi­antmicrobes.cz/gi­antmicrobes-vinyl z tama by si mohla třeba taky něco vybereš tomu bráchovi.. hlavně aby si to stihla koupit a tak všechno ;)

před 3219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

neboj se nic všechno stíhám :D oslava ještě není naplánovaná… znám se proto jsem to začala řešit hodně dopředu ;) jinak ty vinylové hračky jsou fajn, takže mu asi vemu jednu klasickou plyšákovou a druhou vinylovou asi tak to udělám…

před 3195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

dobře ty!!! Aspoň už víš co máš dělat s předstihem… tak vem jednu tu a jednu tu a budeš to mít vyřešené a máš je aspoň už vybrané??

před 3190 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no právě že problém je v tom že nemám ještě vybráno :D ale udělám to tak že vyberu jednu plyšovou a druhou vinylovou hračku nebo dvě vinylové :D ty se mi líbí víc teda mno…

před 3188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no to je nápad jednu tu a druhou tu :D vinylky jsou super ještě že teď nemusím moc vybírat protože bych taky nevěděla jsem typ člověka jako ty :D

před 3179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no právě ty výběry jsou prostě nejhorší… ať si říká kdo chce co chce je to vždycky problém… teda když je z čeho vybírat žejo :D

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no právě já jsem teď našla tohle :D http://www.gi­antmicrobes.cz/pe­nicilin penicilin a to je hard :d ten mě pobavil docela dost :D tak ten asi zakoupím protože se mi hrozne líbí :D

před 3164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

hej ten je super ten penicilin, tak sis ho rovnou koupila? :D nebo ještě vybereš nějaké další a uděláš větší nákup? :D ono je to vždycky tak že já vyberu jednu, koupím a pak chci zase další, tak teď vždycky vyčkávám :D

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

jo koupila jsem ho rovnou, na co budu pořád čekat :D koupím a je to, ale koukala jsem se zase. Už bych toho měla nechat nebo budu nakupovat pravidelně co ty máš něco, nějaký nový objev?

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

já mám nový objev, to víš že mám, to já mám pořád :D třeba tady to je uplně boží http://www.gi­antmicrobes.cz/chrip­ka ta se mi moc líbí!!! Teda jako hračka, ale néé jako nemoc :D :D

před 3125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

hééj ta je boží, teda pokud není opravdová a nemusí se s ní být vyloženě týden v posteli… no já jsem se taky koukala a našla jsem opět jiné a nové poklady. Tak musím vybrat nové. Juch juch :D

před 3107 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no to máš naprostou pravdu :D a máš už vybrané nějaké nové? Nebo ne? :D já jsem zatím už nic tak zajímavého co by mě nadchlo nenašla… tak uvidíme…

před 3105 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no něco málo se najde, ale ještě jsem to nezakoupila, rozhoduji se a čekám na správný okamžik kdy to koupím :D tak jsem zvědavá kdy to přjijde…

před 3081 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no a máš to už nebo ještě ne? :D já jsem si teď taky vybrala novou příšerku kterou budu kupovat :D tak jsem taky zvědavá co z toho bude :D

před 3077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a jakou příšerku sis tentokrát vybrala? To jsem zvědavý co to bude tentokrát :D vždycky dokážeš překvapit takže? Jsem zvědavečka :D

před 3070 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

no vybrala jsem tuhle krásnou příšerku, teda břišní tyfus :D tenhle http://www.gi­antmicrobes.cz/bris­ni-tyfus zaujal mě a pro partnera je to fakt vtipný dáreček :D co ty?

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no asi jo když říkáš, jen já bych volila jinou, ale sto lidí, sto chutí :D každý to má prostě jinak a s tím se nedá nic dělat mně se teda upřímně víc líbí jiné příšerky :D

před 3042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek