zjentek

Poradíte s nákupem kvalitní roušky? Je rouška v odkazu níže kvalitní?

Uvažoval jsem, že bych zkusil roušku. Jestli se v ní třeba nebude dýchat lépe, než v respirátoru. A tak jsem si na netu vybral konkrétní roušku>>>https:­//www.rousky.cz/na­no-rouska-specialni-fe99–ze-2-nanovlaken-ptfe-pa6-s-ag–stribrem-znovupouzitelna-hneda-antivirova-a-antibakterialni/
Jenže nevím přesně, co zkratky nanovláken znamenají. Chci se zde utvrdit, že koupím dobře. jaký máte názor vy? Máte s rouškami zkušenosti? Víte, v ohledu k předešlým zkušenostem s rouškami, už nyní o nějakém „zakopaném psu“ u vybraný roušky?(; Je zvolená rouška „na kovídka ok“? Nebo je dávno překonána a na trhu je mnohem kvalitnější? A co cena? Je cena výhodná? Přiměřená? Či snad naopak nadnesená a za ty prachy VŮBEC nedoporučujete? Díky za reakce. Nechci kupovat žádný zbytečnosti. Respirátory ze zásob mám už dost amortizovaný a taky trpím nějakým dogma, že se mně dýchá hůře, než lidem v rouškách, ale nemám to potvrzený. Přesto a proto uvažuji o roušce. Díky

(FE99%, PTFE a PA6 mně popravdě moc neříká.)

Odpovědi
Hlada

Na to není jednoznačná odpověď. Záleží na tom, jak se kdo cítí ohrožený. Věřím, že je kvalitní a funguje obousměrně. Je ale drahá a vyžaduje neustálou údržbu.
Třeba já bych ji nekoupil. Necítím se ohrožený, roušku nosím jen formálně a nechci se jí nijak věnovat. Stačí mi jednorázové za 1,40.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.