Neonka

Poradíte, prosím, rychlý, jednoduchý recept na špagety bolognese?

Nejlepší odpověď
čubánek

http://www.re­cepty.cz/vyhle­davani/fulltex­t/?fulltext=%C5%A1pa­gety+bolo%C5%88ske&­ingredients=&cou­ntries=&diffi­cult=&prepTime=

Další odpovědi
panenka

Na tuku usmažit na drobunko nakrájenou cibulku do toho přidat sekanou trošku osmažit přidat česnek trošičku majoránky zalét rajskou omáčkou nebo kečupem.Uvařit špagety na špagety nalét omáčku přidat nastrouhaný sýr
Pokud vám to s omáčkou nechutná můžete dát na špagety jen masovou směs a strouhaný sýr
Doplňuji:
Místo sekané tam můžeš Beaes dát i točenák nakrájený na drobno taky to tak občas dělám.

hanulka11

já dám na pánev mleté maso ono pustí i tuk přidám jemně nakrájenou cibuli, pěkně zamíchám orestnu , osolím, opepřím, přidám nakrájenou papriku na malé kostičky /dvě barvy/ nakrájený česnek a zaliji buď pyré z rajčat nebo rajčatovým protlakem a dusím -je to brzy hotové , Pak nandám na špagety do „hnízda“ a posypu sýrem

BEAES

Dělám to také jako Panenka, bez masa, já mleté nemusím. Ale to asi už není Bolognese.

lola

Na orestovanou cibuli dám mleté hov.maso,osmahnu a posolím,přidám velký 500ml. protlak,česnek,ba­zalka,nebo oregano. Přeliju tím špagety a posypu strouhaným sýrem.