huxa

Poradíte prosím nějakou židly k PC do 3000Kč?

aby měla opěrátka na ruce a jestli by bylo možno v této cenové kategorii také aby „aktivní“-viz odkaz http://www.by­dleniprokazde­ho.cz/images/clan­ky/zidle-k-pc-stolu-1.jpg

Nejlepší odpověď
Funna

zadej si do googlu „kancelářská židle“ a do 3000 Kč ti jich to najde hromadu

Další odpovědi
HakitoCZ

Nebo existují internetové stránky, kromě google, které se specializují přímo na vyhledávání a porovnávání cen různého zboží na e-shopech po celé České republice.

huxa

funna-vážně moc díky, to by mě v životě nenapadlo :o (ironie)