thepianist

Poradíte příjemnou hospůdku/kavárnu v Hradci Králové?

Prosím poraďte, kde v centru Hradce najdu nějakou hezkou útulnou hospůdku/kavárnu, kde není nějak moc předraženo a ideálně nějakou nekuřáckou. Díky 🙂 (byla jsem na Palmovce a u Knihomola, tam se ale kouří)

Nejlepší odpověď
briketka10

ano je to Restaurace U Rytíře na náměstí
výborně vaří a nikde )jinde )jsem§ nepila,
tak dobrý hruškový džus :))

http://www.u-rytire.cz/cz/o-restauraci/

Další odpovědi
quentos

Příjemná kavárna/cukrárna je např. Kolibřík nedaleko nádraží.

jáára

Prorock – Jonáš. na Slezským

oddělené prostory.
dobrý pivo

RyuzakiKate

Já chodím nejradši do Salieriho na Masarykáči (Mafia, že). Tam je těch kaváren víc.. v Café Local hrajou nějaký francouzský šansony a poblíž je i Dobrá čajovna, tu mám moc ráda. Ten Kolibřík nám s mamkou posledně moc příjemnej nebyl, kafe jí nechutnalo a horká čokoláda taky stála za prd =/