pektus

Poradíte ??nvm co dělat

Jsem na veden na uřadě práce,podepsal sem dohodu o provedení práce ,kde neměl výdělek přesáhnout 4000 korun,ale nakonec to bylo víc než 4000 ,nevíte co ted dělat?????bojím se o to že dostanu pokutu a že budu vyřazen z uřadu…prosím poradte,děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Tady to nevyřešíme. Zkus se dohodnout s tím s kým jsi podepsal dohodu.
Třeba ať to rozdělí na dva měsíce¨a pod. Jemu to může být jedno.

Další odpovědi
pusinka50

Dohoda o provedení práce, zkráceně DPP, se nikam neposílá, neodvádí se z ní žádné pojištění ani jiné peníze, zůstává pouze ve firmě pro její evidenci. Takže se nemusíš bát, že by se na tvůj výdělek přišlo, když to ovšem sám nepřiznáš, takže mlč o tom

pektus

ale já sem přiznal uřádu práce že tam pracuju ,a že vydělek nebude vyšší než 4000 a musím dokládat vyplatu za každej měsíc ,a ono to přesáhlo ty 4000 tak nvm jak to vyřešit