huxa

Poradíte nějaké „fígle“ na hory se školou?

Za pár dní jedu s novými spolužáky na hory, potřeboval bych poradit nějaké hovadinky, které bych jim mohl provádět (různé strašení a naschvály), určitě to znáte :)
Doplňuji:
A naopak, s čím si dávat pozor, aby mi nic neprovedli?

Odpovědi
Alesh

Mrkni na …

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/160134-snowboardaci/

anonym

Plno věcí tě napadne na horách a vyvarovat se napálení, to prostě nejde.
Užij si to a budeš mín vzpomínky, které pak mužeš dát do placu a pobavit okolí. Prožití ti nikdo neveme a to je to bohatství.

Michal Kole

Roztavte sníh v kýblu a potápějte se.

venkovan

To co vymyslíš sám, vymyslí i druzí.
Srandičky byly a budou. Ale pozor, aby nešly za hranice lidské důstojnosti, za tolerovatelné poškození věci a především nebylo ohroženo zdraví a život.
Vnímání hranic lidské důstojnosti je nastavena u každého jinak. Zpravidla ten co šprým vymýšlí to považujeza super srandu, ten kdo je napálen to může považovat i za šikanu, útok na osobnost apod.

ven.cik

V noci jim vymáčkni pastu na hlavu nebo na obličej, nebo jim něco nakresli na xicht, ale pak si dej bacha, at to neudělaj taky tobě…:D