odik

Poradíte název skladby?

Dobrý den,
na internetu jsem našel video z diskotéky, na pozadí hraje hudba – a já si prostě nemohu vzpomenout na název skladby, znáte ji někdo?

neřešte prosím odkud to je a ani to o čem se tam baví – zajímá mě jen název skladby, co hraje na pozadí ukázky (11sek):
http://www.odik­.cz/rp32.mp3

Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Skladbu neznám, ale hodil jsem ji do RealPlayeru a ten píše MADNESS

Další odpovědi
anonym

tak na 100% je to od skupiny, nebo dj: PAKITO ale je to v nějakým remixu, takže fakt nevim co by to z jejich písniček mohlo bejt.. ale stačí dát youtube a tam si to najít..