Kelt

Poradíte název hry?

Dobrý den. Nemohu si vzpomenout na název hry. Jednalo se o jednoduchou střílecí hru s jednoduchou grafikou. Dalo se nastavit úrovoň hry od A1 -Z9.
Pohybovalo se pomocí šipek a střílelo jednou klávesou. Čím vyšší písmeno, tím byla hra obtížnější. Hráč měl 3 životy, vojáky, kterými likvidoval soupeře. Čím vyšší číslo, tím měl nepřítel více hnízd, ze kterého vycházeli další vojáci. Bylo tedy nutné zničit hnízda a pak zbylé vojáky. Neví někdo náhodou název hry? Je to hra stará 20 i více let. Díky za odkaz.

Odpovědi
cochee

Popis mi připomíná hru, která se jmenovala Cannon Fodder, tuším…