annas

Poradíte mně, kde má kuře „horní stehna“?

Na tabuli v marketu bylo napsané: Nabízíme zlevněná kuřecí spodní stehna.

Nejlepší odpověď
quentos

asi si nemohli vzpomenout, jak se říká holeni a lýtku ;{))>

Další odpovědi
vagra

Dovedu si představit nabídku předních a zadních kuřecích stehen v asijské tržnici. :)
Ačkoliv jsem v zásadě důvěřivý,zbystřil bych pozornost.
U takové tabule v marketu, se pobavím.
Doplňuji:
Kuře nemá spodní stehno,té spodní části stehna se říká palička.

flodur

Kuře má horní a spodní stehno.
http://www.you­tube.com/watch?v=QCSDZSQ­s_n0

hanjimka

Horní stehna by měly být i s tou čtvrtkou kolem vrchního kloubu.Spodní stehnům se říká paličky a jsou to jen ty kousky stehen s kostí.