Lgee

Poradíte mi, zda je tento notebook dobrý?

Chci herní PC především na hraní her (také na úpravu videí) rád bych rozjel všechny hry (ne na Max jen na střední) a bf3 team fortrees 2 na maximální detaili, je tento notebook dobrý nebo byste doporučili jiný?Lenovo Legion Y520–15IKB

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Muffz

Dobrý

Lenovo kvalita, cpu i grafika super. Za mě dobrý notebook, jen nejsem zastáncem notebooku na hraní her, je to nekomfortní a ble. Zlatý stolní PC nebo konzole.

V téhle cenové relaci by se dalo uvažovat i o nějakém MSI, které má skvěle zvládnuté chlazení, každopádně tím Lenovem neprohloupíš.

cochee

Špatný

Rohlik

Špatný

orestez

Špatný

K editaci videa postačí.

Martin Tomča

Dobrý

anonym

Špatný

Na hraní her je notebook špatná volba vždy, nemluvě o tom že za stejnou cenu byste ve variantě desktopové získal mnohem výkonější grafiku, nějakou RAM navíc k dobru (alespoň 12GB) a silnější CPU protože desktop se nemusí snažit vycházet v dobrém se slaboučkou baterií a současně předstírat výkon.