mokina444

poradíte mi se zvukem v pc?

nejde mi zvuk v pc, ale když spustím nějakou starou hru co mám v pc tak tam normálně jde, ale na netu nebo v přehrávači mi nejde.. :( v nějaké diskusi jsem četla že je možný že za to může ccleaner (použila jsem ho nedávno) a pak tam bylo jak to vyřešit( odinsalovat ovladač nebo co..) a stejně mi to nejde…poradíte mi někdo..?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně je jen ztlumený softwarový syntetizátor – skočte d Start-Ovládací panely-Zvuk a podívejte se do nastavení hlasitosti tam.

Další odpovědi
Jsemtady

Co myslis tim starou hru, byly praveke hry a zvuk vychazel nekde z repra na desce.
Mno .. a zvuk ti puvodne sel a od kdy nejde, co jsi delala?
Zkus v rohu jak jsou na liste hodiny, tak tam byva i repracek namalovanej, tak na nej poklikej, otevre se menu a tam bys mohla mit nektere zvukove vystupy vyple (mute) tak je povolis, pripadne zvysis hlasitost, pak zkontroluj vsup do repracku jestli je v zelene sdirce a jestli nejsou ztlumene a vyple.
Mno a pokud bude vse ok a zaple, tak by to mohlo byt tim ovladacem. Bezne ho najdes na cd s ovladaci desky. Pripadne pokud vis co tam mas za zvukovku tak ho stahnes z netu. Pokud ne, tak bys pak mohla dat v ovladacich panelech pridat/odebrat zarizeni a dat automaticky vyhledat a naslo by ti to neco co nefunguje spravne a to by treba bylo ono. Spis si ale myslim ze to mas jen nekde vyple.

sádlo

Musíte do nastavení zvuku. Pak tam je myslím internet a tam to určitě budete mít daný na minimum… :D

mokina444

díky za odpovědi, zejména Sádlovi, mě to nešlo nejen na netu ale i když jsem pustila hudbu v pc nebo film prostě to nešlo a ztišený zvuk jsem nikde neměla a pro Jsemtady : zvuk mi šel x let a pak jsem čistila pc a pak mi přestal nějak jít, na netu jsem se dočetla že ta to vetšinou může ccleaner který používám.. zapnutý zvuky jsem všechno měla, ukazoval mi to i ten test že všechno je v pořádku ale stejně to nešlo, pak jsem chtěla aktualizovat zvukovku (jak mi poradili) a omylem jsem jí smazala celou z pc :D prostě debil :D no a pak mě napadlo vrátit pc o pár dní zpět..a ejhle funguje to…přesto vám děkuju za odpovědi :))