Katru7

Poradíte mi s večeří?

Co by sem si mohla udělat na véču?něco zdravého..díky za radu

Nejlepší odpověď
venkovan

Já bych to viděl na ovar s křenem. Před koncem roku to nejlepší řešení.
V nejhorším případě nějaký jogurt s nějakým rozmačkaným zrním.

Další odpovědi
johana 56

Právě si dávám topinku se syrovým kyselým zelím,smíchaným s trochou tatarky.

hanulka11

udělej zeleninový salát k tomu bagetu a máš zdravou večeři

hanny 2

Já jsem měla tmavou bagetku s uzeným opaprikovaným bůčkem a k tomu dopíjím šampáňo co jsme si otevřely dopoledne s kamarádkou.Móóóc dobrý!
Je to vlastně zdravé jídlo – tmavé pečivo s bílým masem a bublinky,po kterých ti vytráví!!!

GM

Půjdu do ledničky zakrojit do dnes vyuzeného bůčku, k tomu chleba a okurku.

anonym

Z h..... bič neupleteš! Máš nějaké zásoby?
Mám recept na nadívané labutí krky!