salsa verde

Poradíte mi s rodinným rozpočtem?

Doteď jsem celoý rozpočet táhla já sama-nájem jídlo, prostě všechno, manžel byl doma. A teď se karta obrátila, teď nosí hromadu prachů domů on. Myslíte že by měl udělat každého 15. doma stojku nebo by mu mohlo zůstat nějaké kapesné?

Nejlepší odpověď
BEAES

Nejsem zastánce stojky, jsem pro kapesné, záleží na domluvě.

Další odpovědi
Miroslavst

A proč stojku?
Potřebuje přeci peníze pro své potřeby ne?
Tak třeba do hospůdky, na milenku apod.
Nebo si má pokaždý říkat o peníze?
U nás to neřešíme. Prostě berem oba z jedný hromady.

ten který je

Já to slovo i tu metodu stojky neuznávám.Je to jistý druh ponížení partnera.Pokud jste vše táhla sama do poslední koruny,myslím si že Váš manžel by se měl zachovat obdobně a bez řečí.

lerak14

dejte mu své č.konta a potom kapesné -ale mu radím ať raději přijde domů až své kapesné utratí

anonym

myslím že pokud bude chlap dělat stojku vezmu mu důstojnost,neumím si představit že by musel zamnou chodit a říkat si o peníze na svačinu a své výlohy,taky to nedělám,jsem pro at má každý i na svou útratu

anonym

Žádné kapesné nepotřebuje. Kdyby potřeboval, nepotřeboval by Vás. Dejte mu jen na cestu a svačinu.

Karel Brož

My to tedy v domácnosti s manželkou naštěstí máme nastavené úplně jinak, než popisujete a jsem za to upřímně velice rád. Máme společný účet, na který nám chodí mzdy a z něj si kupujeme, co zrovna chceme. Abychom ale něco ušetřili, tak se například při nakupování na internetu snažíme využívat slevových kuponů třeba z webu https://slevo­vykupon.net/ , ono se to pak nasčítá 🙂