Poradíte mi prosím s názvem písničky? Děkuji mockrát :)

Je to asi taneční písnička, máte při ní chuť skákat, slova nejsou zřetelná, něco jako oaíííííííííí .....(něco) oaííííííí…Děkuji :)
Doplňuji:
Omlouvám se za nepřesnosti, klidně mi sem dejte názvy písniček podobných nebo co vám to připomene, je to píseň taková energická, žádná pomalá :) A pardon za vyjadřování :D

Nejlepší odpověď
bolak

Hele s tímhle ti asi nepomůžu, ale když už si tu nahodila tohle téma, taky bych měl dvé písničky, který nemůžu najít.

V jedný se zpívá „o e, o e é, o é, o o é, o e o e é. o é, o ou“ a ta druhá je zase nějak takhle „u u ú, u ú, u u ú, u ú“ pořád dokola. A nedělám si srandu, obě jsou z devadesátejch let a v jedný době byly na vrcholu hidparád, tak kdybyste někdo věděli, tak napište sem. Zakládat novou otázku kvůli tomu nebudu, nerad zahlcuju poradnu.

Misallka7: znáš alespoň nějaký tóny, v tý svý? Rytmus? Uměla bys to zahrát na klávesách?
Doplňuji:
Tak pro jistotu ti to píšu i sem ;) – Eric Prydz – Call On Me

http://www.you­tube.com/watch?v=L_fCqg9­2qks

Další odpovědi
Matthew

Tak tahle otázka, to je vyloženě chuťovka :D Jak víte, jestli při ní budu mít i já chuť skákat :D Poradil bych rád, ale otázka by musela být trochu víc specifikována :) Až si vzpomenete na další citoslovce z písničky, připište je sem a možná se už chytnu :D

anonym

Boláku http://www.you­tube.com/watch?v=vsmFFw6­ZiP0 :) Snad je to ona :)

bolak

není, to nebylo o lé ale o é, a bylo to z ciziny a taky tam za celou písničku nebylo žádný slovo :) jen tohleto halekání

anonym

Ahoj, tak písničku jsem našla v pc, bohužel nijak není pojmenovaná a tak nevím jak se jmenuje, nicméně ji mám :) Pokud by to šlo nějak poslat (mail atd…) tak bych ti ji poslala a uvidíme :) Ale děkuju za ochotu :)

anonym

Aha tak to netuším…jinak na klávesy hrát neumím, nicméně melodii bych možná vystihla. Nejví mě to připomínají tato slova: olalíííííí, its nobody, olalííííííí

huxa

vážně je to velmi strohý popis, chtělo by to alespoň rytmus či nějaké zžvatlané slova, které spívají, teď asi nikdo nepomůže

anonym

No vím, že je to strohé, bohužel slova jsem moc neslyšela :)