Ganymede

Poradíte mi prosím s dortem?

Dobrý den, chtěla bych udělat kakaový dort, a potřebovala bych pomoc. Korpus bych chtěla kakaový a máslový krém taky kakaový a myslíte, že by se tam hodil i máslový krém (normální bez kakaa?) A chtěla bych tam dát i ovoce, ale nevím jaké by se k tomu hodilo, nebo tam dát třeba čokoládu, fakt nevím. Nějaký cukrář, co by mi pomohl to chuťově zkombinovat? Děkuji

Odpovědi
dejavu

Doporučuji k tomu pařížský krém a plnit to ještě banánem, skvěle to jde ke kakaovému korpusu.

Drap

Krémy můžeš dát oba, nebude to problém, na řezu bude barevnější. Ovoce třeba jahody, můžeš však použít i jiné, podle chuti.

Kepler

No já nevím, můj otec byl cukrářem a výrobcem svatebních třípatrových dortů, ale ovoce tam nikdy nedával. Tehdy asi byly jiné chutě. Jako čokoláda a pomeranč? Nemyslitelné! Zkusil bych to dozdobit lehkým krémem, třeba i za použití pudinku. A pravou tuhou šlehačkou!