Malka

Poradíte mi prosím, jak na zástupce?

Nainstalovala jsem si program na animaci. Nevím jak vytvořit zástupce na plochu, kterým bych ten program spouštěla.Ten z roletky pravého myšítka nefunguje. Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
rynek878

start-všechny programy-určitý program-po najetí myši na šipku vpravo-rozbalení složky-kliknout pravým na ikonu programu-odeslat na plochu jako zástupce.
druhá možnost,otevřít program files-dotyčný rogram otevřít-kliknout na ikonu programu-pomocí Ctrl+držení levého tlačitka myši přetáhnout na plochu-vznikne zástupce

Další odpovědi
skorcovaz

A zkoušela jste otevřít v malém okně složku, ve které jste program nainstalovala, pak přetáhnout ten soubor .exe (ten, čím ten program otevíráte) pravým tlačítkem myši na plochu, pak pustit a kliknout na „Vytvořit zástupce“, nebo jste zkoušela jen „Odeslat na plochu“? Zkuste oba způsoby..

Malka

Děkuji Vám za pomoc!!!Malka