Danča84

Poradíte mi prosím dobrou značku ledničky?

Chceme vestavnou, kombinovanou – nahoře chladnička, dole šuplíkový mrazák. Cenově dostupnou – nemusí být nejlevnější, ale hodně drahou určitě ne. Uvítáme pozitivní i negativní zkušenosti. Děkujeme.

(mě osobně by se zamlouvala tato http://www.ex­pert.cz/mora-vc-181/#desc – hlavně že je to česká znečka a má velký objem chladničky, ale v jednom obchodě říkali že Mora dobré ledničky nedělá, že jí je vyrábí jiná firma…?)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejde ani tak o značku, ale o konkrétní modely.

Nejlepší je jít na e-shop s parametrickým vyhledáváním a pak si vytypované modely vyguuglit v nějakých diskusích, začít lze třeba na heuréka.cz

Další odpovědi
bolak

  1. K čemu ti bude dobrá značka když lednička bude šunt?
  2. „hlavně že je to česká značka“, nechápu..proč je to tak důležitý? Z jakýho důvodu je to to hlavní, podle čeho vybíráš zboží?
  3. V obchodě ti řeknou za prvý to co chceš slyšet a za druhý tak, aby na tom nejvíc trhli.

Tady se mrkni na recenze a přečti si zkušenosti > http://lednice­.heureka.cz/f:3534:3­3993;4933:1/

Jo, a hlavní bejvá většinou to, aby se ti to tam kam to chceš dát vůbec vešlo.