Altair-AC

Poradíte mi prosím?

Zdravím , mám veliké dilema a už o tom přemýšlím asi dva dny.Možná se tu teď budu jevit jak zženštilý přecitlivělý muž,ale vážně to musím , chci, nutně vyřešit. Mám nové morče (asi 5 dnů) a dočetl jsem se na internetech, že pokud mu nebudu věnovat hodně času (což 100% nebudu) tak bych mu měl opatřit kamaráda. Nebudu mu věnovat hodně času, jelikož budu dlouho na brigádě a i při škole bych to nestíhal. Tím pádem, aby se nenudilo a nemělo život na prd , tak bych mu chtěl pořídit kamaráda. Jenže zde je problém. Má matka se k tomu moc nenaklání a navíc nevím, jak poznat, že s tím dalším bude v pohodě. Nedokáži se představit, že bych koupil v pet centeru morče a následně s ním přišel zpět a reklamoval ho, že je moc agresivní. Nebo vlastně? Jestliže bych koupil to další tam,kde jsem koupil to první , a to další tam bylo s tím prvním, než jsem to první koupil, je snad 100%-ní pravděpodobnost, že se budou snášet ne ?

Předem děkuji za každou odpověď , budu velice rád 🙂

Doplňuji : Já budu mít pár hodin denně čas ,ale až odpoledne …morce by si mělo užívat celý den,ne jen pár hodin, ale skoda že mi tu nikdo neporadil :(

Nejlepší odpověď
nyjono

Než se zamyslím, co poradit, prosím, proč sis pořizovsl zvíře, když víš, že ndbudeš mít čas?

Další odpovědi
autacek

K samečkovi musíš pořídit samičku, stejně tak obráceně. No a jestli je jeden z nich 4%, tak to nebude žádný problém a vyreklamuješ ho.

klumprt

Kup matce láhev vermutu a bude se naklánět jedna báseň. A hlavně ať nejsou různého pohlaví. To by matka brzo přešla z vermutu na slivovici.

terry

Takže v tom případě potřebuješ dostatečně velkou klec, lépe 2 jedna na hraní a pobyt a druhá na spaní.to za 1.
Určitě bude dobré, když bude mít kamaráda.
Také je důležitá přepážka, za kterou se níže postavené zvíře schová.
V prodejně ti poradí, jestli stejné pohlaví nebo jiné. Stejná pohlaví se občas perou, pokud bude párek, mohli by se množit a to by asi doma rádi nebyli.

Pročti si odkazy, vše potřebné najdeš.
My je doma vždy na nějaký čas pouštěli po místnosti, aby se mohli proběhnout. Zavírejte ale dveře, aby se více proběhli.

https://www.go­ogle.cz/search?q=chov+mo­r%C4%8Dat+v+byt%C4%9B&oq­=chov+mor%C4%8Dat+v+by&aq­s=chrome.1.69i57j0­.33109j0j8&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8