afro.minerva

Poradíte mi píseň evokující chlad, zimu a mráz?

Tvořím si jistý profil a potřebuji k tomu nějakou hudbu, a to takovou, která by evokovala pocit chladu, zimy a mrazu. Nejraději bych nějaký flétnový koncert nebo táhlé tony klavíru. Ale ani moderní hudbě se nebráním. Skladba by měla být melodická a spíš pomalejší.

Současně bych potřebovala tuto skladbu stáhnout zdarma do počítače.

Myslíte, že byste mi mohli poradi?

Nejlepší odpověď
Scalex

Hudební skladatel Vangelis udělal v roce 1983 album Antarctica. Na Youtube z něj určitě několik kousků najdeš (a pomocí nějakého free Youtube Downloaderu si to video uložíš do počítače a pak existují programy, rovněž zdarma, které z videa vezmou jen hudební stopu a uloží ji jako MP3).

Myslím, že ta hudba opravdu evokuje pocity, o kterých mluvíš. Byla složena jako soundtrack k filmu Nankyoku Monogatari.

http://www.you­tube.com/watch?v=q5p58bV­lNaE
http://www.you­tube.com/watch?v=GO­wuniIgYXM

Další odpovědi
LeeLee

Já mám ráda skladby od Yirumy, ale to je jen klavír bez zpěvu, potom něco od Apocalypticy a můj favorit jsou HIM. A nebo tato :

Eisblume – Eisblumen