Daniel16

Poradíte mi nejlepší programy na tvoření log? Jaká je průměrná cena podobných programů?

Chtěl bych si spíše nějaký koupit, protože mi stahování přijde riskantní. Pokud ale máte nějaký program stažený z internetu a funguje vám bez problémů, klidně napište do odpovědi.

Odpovědi
McArthur

Profesionální řešení je Adobe Photoshop CSx (x je číslo verze), který je ale placený. Cena je, pokud nenarazíte na promo akci, nad 30000 Kč.

Dobré řešení je Gimp, který je zdarma a v češtině, odkaz: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/gim­p/?g%5Bhledano%5D=gim­p&g%5Boz%5D=2­.8.14

lota

Adobe Illustrator, cena je ale dosti vysoká.